Funimate Çevrimiçi İndir

Funimate Çevrimiçi Video Editor

Funimate Çevrimiçi indir
Funimate Indir

Funimate uygulaması şaşırtıcı efekt düzenleme araçlarıyla her türlü video ve resim için açıkça mükemmel bir çözümdür. Funimate, sizin ve arkadaşlarınıza mükemmel video efektleri düzenleyicisi olarak adlandırılabilir. Bu harika uygulama, videonuza ihtiyaçlarınıza göre uygulayabileceğiniz 20’den fazla gerçek zamanlı efekt kamera sunar.

Şimdi Funimate Online’ı indirin ve mükemmel efektlerle müthiş müzik videoları yapın. Yeni teknolojisi ile, daha önce hiç görülmemiş gerçek zaman efektleri ile mükemmel bir video oluşturabilirsiniz. Instagram, Vine, YouTube, Twitter, Facebook, Whatsapp, Musical.ly veya Messanger’da yaratıcı eğlenceli videolarınızı kolayca paylaşabilir ve arkadaşlarınızla ailenizi şaşırtabilirsiniz.


DAHA FAZLA GÖR: Funimate PRO ücretsiz APK

Gizemli hissediyor musun? Funimate Çevrimiçi indir, sizinle kamera rulonuzdan kendi kendine video çekebileceğiniz Collab ile doğru seçimdir. Funimate uygulaması, bir uzaktan kumanda ile selfie stick’ler için bir Bluetooth bağlantısı da içerir.

Funimate Online’ı İndirme konusunda hâlâ emin değilsin, sana söylersem, aynı zamanda yeni bir collab yetenekleri, videolarınızı yanı sıra Şarkı Sözü özelliği ekleyecek daha fazla metin ve dokunma seçeneği var! ‘Colortail’ efekti ile ekranınızda parlak renkler püskürtebilirsiniz …

Artık PC için Funimate’yi alın ve dokunma büyüsü, Sıvılaştırma, cilt düzeltmeleri (parlak, beyaz ve daha fazlası), 200 çeşit doğal saç ve makyaj malzemesi ve ayrıca gözleri, gülümsemeyi veya inceltmeyi de içeren otomatik yüz tanıma gibi tüm düzenleme araçlarını kullanın. Funimate Online, son derece eğlenceli video yapma uygulamasıdır.

20 farklı tasarıma sahip en komik ve filtrelenmiş videolar için yüksek çözünürlüklü filigran, Çıkartmalar, komik maskeler, filtreler, ışıklar, sınırlar, Funimate çevrimiçi efektlerin tümü budur ve tüm dünyayla paylaşabilirsiniz.

Funimate Video Editor hakkında farklı dillerde daha fazla bilgi edinmek isterseniz üç dilde – İspanyolca, Portekizce ve İngilizce – makalelerimiz var.

İspanyolca ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz Funimate para PC sayfasını kontrol edebilirsiniz.

DAHA FAZLA GÖR: Funimate PRO Ücretsiz

Portekizce için, Baixar Funimate sayfasına gitmek zorundasınız.

Neden Funimate çevrimiçi indir?

İngilizce için Funimate hakkında daha fazla bilgi edinmek için Funimate Indir sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yaratıcı fikirlerinizi daha iyi sunmak için, FreebieUI’daki ücretsiz çekimler kullanabilirsiniz.